Krajské finále fotbalového poháru FAČR se uskutečnilo 14. 11. na stadionu 1. HFK Olomouc. Postavili se proti sobě žáci 4 škol, kteří postoupili z okresních kol.  Naši žáci odjížděli trochu zklamaní, protože po smolném třetím utkání, kde v posledních 5ti minutách dostali vyrovnávací gól, skončili na celkovém 3. místě. Z turnaje si odváží nejen bronz, ale také ocenění pro nejlepšího hráče, v našem případě hráčku turnaje – Terku Meixnerovou.

Komu děkujeme za reprezentaci? Štepánu Dostálovi, Davidu Štěpánovi, Matějovi Koutnému, Terezce Meixnerové, Lukáši Mackovi, Filipu Doleželovi, Matějovi Ficnarovi, Lukáši Koppovi, Matějovi Unzeitigovi, Michalovi Tomečkovi, Nikolasovi Kunčarovi, Jakubovi Mazurkovi a Michalovi Meixnerovi.

David Jílek