Eurorebus

V měsíci dubnu se žáci sedmého, osmého a devátého ročníku zúčastnili krajského kola zeměpisné soutěže Eurorebus v Olomouci.

V soutěži tříd žáci 7.A Michaela Čulíková, Eliška Benešová a Jakub Hořava skončili na 2. místě a postoupili do celostátního kola soutěže konaného v Praze. Ve velké konkurenci na celostátním finále soutěže vybojovali pro naši školu celkově páté místo mezi základními školami v celé republice.

Na krajském kole v Olomouci obsadili žáci 7.B Magdalena Murínová, Vít Strašil a Jan Hecl 16.místo. Žáci 8. třídy Šarlota Špundová, Dušan Scheuter a Matěj Schwab skončili na 28. místě a žáci 9. třídy Andrea Čulíková, Daniel Lešner a Patrik Minář obsadili 18. místo.

V soutěži jednotlivců se umístili Michaela Čulíková na 12.místě, Eliška Benešová na 13. místě, David Vašata na 16. místě, Jakub Vyhnánek na 17. místě.

Děkuji všem žákům za vzornou reprezentaci naší školy a přeji hodně úspěchů v dalším ročníku soutěže.

Ing. Dana Schnaubeltová