Ústav ekologického vzdělávání v Mladoňově - Prvňáčci

Začátkem prosince 2016 navštívily obě naše první třídy Ústav ekologického vzdělávání v Mladoňově. Obsahem jejich návštěvy byla tvořivá dramatika. První část programu proběhla ve zdejším kulturním domě. Děti sledovaly ukázku loutkového představení, činohry i baletu. Seznámily se s pojmy, které k divadlu patří: hlediště, jeviště, kulisy, atd. Některé děti se postavily i na jeviště a vyzkoušely metodu improvizace. Po malé přestávce se všichni přesunuli do budovy bývalé školy. Tady děti pokračovaly v programu, sledovaly zdařilé pantomimické vystoupení, vyráběly masky a také si vyzkoušely, jak se dělá stínové divadlo. Příjemné dopoledne prvňáci zakončili pohybem na sněhu ve zdejším venkovním areálu.

Více fotek naleznete zde.