Švagrov 2016 - 2.A a 2.B

Ve dnech 1. – 3. února 2016 proběhl pobyt druháčků naší školy v ekologickém centru na Švagrově v krásném zasněženém údolí pod masivem Mravenečníku. Všichni jsme si velmi užili přírodovědné, výtvarné a pohybové aktivity. V programu nazvaném Hajadla aneb zimní spáči se děti od lektorů dozvěděly mnoho informací a vyrobily si zajímavé drobnosti z přírodnin. Protože nám přálo i počasí a kupodivu bylo i dost sněhu, tak děti často byly v lese a v areálu Švagrova si zkusily přípravu dříví na ohýnek, který nakonec i hořel a hřál. Byli jsme moc spokojeni s ubytováním, jídlem a úžasným přístupem všech pracovníků tohoto centra. Děkujeme a určitě jsme na Švagrově nebyli naposled.

Třídní učitelky 2. ročníku Jana Polášková a Alena Hudosová, paní vychovatelka Jitka Muratidisová.

Atmosféru vám přiblíží fotografie zde.