Výlet 5. tříd 2015

Dne 5. června 2015 jsme se s žáky 5. tříd vydali na školní výlet do Olomouce. V první polovině dne jsme se rozdělili a třídy měly odlišný program. Třída 5. A si šla zahrát do LASER ARENY a my - 5. B jsme navštívili výstavu „Neviditelná Olomouc“. Tam jsme si vyzkoušeli, jaké by to bylo, kdybychom byli nevidomí – napsali jsme vzkaz Braillovým písmem, poznali různé pomůcky pro běžný život nevidomých, zkusili si brýle, které simulují oční vady, a hráli různé hry.

Po krátké pauze na svačinku jsme se autobusem společně přemístili do Lanového centra Proud. Děti si zde vyzkoušely své možnosti, prověřily svou důvěru sami v sebe a někteří dokonce zdatně překonali hrůzu z výšek! Všichni byli velmi stateční a odhodlaní zdolat atrakce ve výškách. Jak to dětem šlo, se můžete podívat ve fotogalerii v odkaze níže.

Všem přeji krásné prázdniny plné slunečních paprsků a odpočinku!

Mgr. Jitka Pořízková

Celá fotogalerie zde