Dobrý den vám všem,

možná jste už někteří byli na našich květnových „Férových snídaních“, které jsou celorepublikově konané ve spolupráci s českou sekci Fairtrade. Má za cíl podporovat důstojnou práci nejen v rozvojových zemích, ale zahrnuje také podporu našich místních zemědělců a výrobců regionálních produktů.
Letos se v týdnu od 5. do 12. října 2024 na stromech na mnoha místech ČR objeví plakáty zaměřené na fungování systému Fairtrade. Malínský KOS ve spolupráci s naší školou akci zahájí v sobotu 5. října v 10:00 hodin před budovou ZŠ. Připraveny jsou zajímavé hry i malé občerstvení v podobě „férové“ kávy, čaje či domácí horké limonády.

A kdo by měl čas, v úterý v malínské knihovně bude předpremiéra zajímavého dokumentu. Přijďte se dozvědět něco nového.

Informace naleznete také v letáčcích ZDE01 a  ZDE02

Mgr. Jana Švábová, ředitelka školy