Okrskové kolo v přespolním běhu se konalo v zázemí Tančírny v Loučné nad Desnou 24. září 2024. Naše škola vyrazila v zastoupení mladších (6.+7.tř.) chlapců i dívek a starších (8.+9.tř.) chlapců. Dívky skončily na 2. místě – za zmínku určitě stojí celkové vítězství Adély Ševčíkové. Chlapci poměrně jasně ovládli celý závod. Ve starší kategorii jsme měli na prvních čtyřech místech naše žáky, zvítězil Antonín Pánek a v mladší kategorii nám patřila první tři místa – tady zvítězil Vojtěch Kadlec. Díky těmto skvělým výsledkům  kluci postoupili do okresního finále do Šumperka.

Reprezentovali nás:

III. kategorie dívky: Gáblerová Vanessa, Ivanyšová Naďa, Kašparová Julie a Ševčíková Adéla

III. kategorie hoši: Haša Jan, Kadlec Vojtěch, Král Roman, Kopp Antonín, Kunčar Nikolas a           Meixner Michal

IV. kategorie hoši: Pánek Antonín, Potočka Tomáš, Štábl Vít, Janza Daniel, Drabeš Adam,               Seman Antonín a Turek Václav

David Jílek