V pátek 27. září se v okolí Střední školy řemesel v Šumperku konalo okresní finále přespolního běhu. Měli jsme „horká želízka v ohni“, tak jsme napjatě čekali, jak závod dopadne. Naši kluci startovali jak v mladší, tak i ve starší kategorii. Oběma skupinám se podařil historický výsledek a poprvé se mladší (bronz) i starší (stříbro) kluci dostali na pódiová umístění. O skvělý úspěch se postarali i jednotlivci Vojtěch Kadlec a Antonín Pánek, kteří skončili v absolutním pořadí na celkovém druhém místě.

Fantasticky školu i sebe reprezentovali:

III. kategorie hoši: Haša Jan, Kadlec Vojtěch, Král Roman, Kopp Antonín, Kunčar Nikolas a Meixner Michal

IV. kategorie hoši: Pánek Antonín, Potočka Tomáš, Štábl Vít, Drabeš Adam, Seman Antonín a Turek Václav

David Jílek